Био кутак за школски тренутак

Био кутак за школски тренутак подразумева подизање свести омладине о могућности развоја пољопривреде на савремен начин кроз примену савремених технологија. Ученици ће сами одабрати које ће биљке засадити у Био кутку. Ово ће бити омогућено кроз едукативне радионице које ће бити одржане у две Основне школе у Сремској Митровици. Наша школа је једна од њих. Да би се радионице реализовале потребно је да се гласа на следећи начин:

Кликните на линк:

Кликните на зелено срце, затим је потребно да се пријавите путем google налога, facebooka или twitera.

Унесите корисничко име по жељи и направите своју лозинку по жељи у празним пољима.

Након тога можете да гласате за Био кутак за школски тренутак.