Ђаци прваци у 2019./2020.

Први дан школске 2019-2020. године,у нашој школи протекао је у знаку добродошлице ђацима првацима. Њих 57  стасалих за полазак у први разред, дочекали су старији другари четвртог разреда пригодним програмом.

У издвојеном одељењу Шишатовцу, у први разред кренула су два ученика, а у Лежимиру један. На пријему првака реализована је радионица ,,Математика на занимљив начин”. У први разред подручне школе у Манђелосу кренуло је девет  ђака.

Учитељица Весна Грабић је повела I-1, а Тања Берисављевић I-2 на упознавање. Нашим најмлађим ђацима пожелели смо одличан успех у школи, пуно другара и лепих тренутака у школи!