Био кутак за школски тренутак

0

Био кутак за школски тренутак подразумева подизање свести омладине о могућности развоја пољопривреде на савремен начин кроз примену савремених технологија. Ученици ће сами одабрати које ће биљке засадити у Био кутку. Ово ће бити омогућено кроз едукативне радионице које ће бити одржане у две Основне школе у Сремској Митровици. Наша школа је једна од њих. Да би се радионице реализовале потребно је да се гласа на следећи начин:

Кликните на линк:

Кликните на зелено срце, затим је потребно да се пријавите путем google налога, facebooka или twitera.

Унесите корисничко име по жељи и направите своју лозинку по жељи у празним пољима.

Након тога можете да гласате за Био кутак за школски тренутак.

About Author

Ostavite komentar

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.