Brojimo i dalje. Za sada 43 nagrade na takmičenjima ove godine

0

Dokaz da se u našoj školi ozbiljno radi svedoče brojne nagrade koje su naši učenici osvojili na takmičenjima ove godine. Za sada, ukupan broj nagrada je 43.

Biologija (Opštinsko takmičenje)
Milana Apić 3. mesto (V razred)
Marina Sentov 3. mesto (V razred)
Jelena Milivojčević 2. mesto (VII razred)
Rastko Pavlović 2. mesto (VII razred)
Jovana Dikić 2. mesto (VII razred)
Aleksandra Roljić 3. mesto (VII razred)
Milica Maksimović 3. mesto (VIII razred)
Tijana Laketić 3. mesto (VIII razred)

Istorija (Opštinsko takmičenje)
Rodoljub Gajić 1. mesto (V razred)
Ana Ratkov 3. mesto (VIII razred)

Književna olimpijada (Opštinsko takmičenje)
Branislav Roljić 1. mesto (VII razred)
Dajana Vujinović 1. mesto (VII razred)
Isidora Zdravković 2. mesto (VII razred)
Teodora Dimitrijević 3. mesto (VII razred)
Milana Cvijetić 3. mesto (VII razred)
Katarina Labaš (direktan plasman na Okružno takmičenje)
Jovana Vojisavljević 3. mesto (VIII razred)
Nikolina Menićanin 3. mesto (VIII razred)
Ana Ratkov 3. mesto (VIII razred)
Milica Maksimović 3. mesto (VIII razred)

Smotra recitatora Grada Sremska Mitrovica
Anđela Crnojakić – nagrada
Selena Petrović – nagrada

Šah (Opštinsko takmičenje)
Lazar Kovačić 1. mesto (II razred)
Marina Miljković 3. mesto (V razred)
Filip Pavlić 1. mesto (V razred)
Jovana Milošević 3. mesto (VI razred)
Maja Milošević 1. mesto (VIII razred)
Bogdan Bibić 2. mesto (VIII razred)

Šah (Okružno takmičenje)
Filip Pavlić 2. mesto (V razred)
Maja Milošević 3. mesto (VIII razred)

Odbojka (Opštinsko takmičenje)

2. mesto dečaci
2. mesto devojčice

Geografija (Opštinsko takmičenje)
Tijana Laketić 1. mesto (VIII razred)
Ana Ratkov 1. mesto (VIII razred)
Milana Cvijetić 2. mesto (VII razred)
Aleksandra Roljić 2. mesto (VII razred)
Ivana Karastanković 2. mesto (VII razred)

Engleski (Opštinsko takmičenje)
Aleksandra Sedlarević 3. mesto (VIII razred)
Tijana Laketić 3. mesto (VIII razred)

Tehnika i tehnologija (Opštinsko takmičenje)
Jovana Milošević 3. mesto u kategoriji „Praktični radovi“ (VI razred)

Fizika (Opštinsko takmičenje)
Rastko Pavlović – direktan plasman na Okružno takmičenje
Branislav Roljić 3. mesto (VII razred)
Jelena Janković 3. mesto (VII razred)

Fizika (Okružno takmičenje)
Rastko Pavlović 2. mesto (VII razred)
Jelena Janković 3. mesto (VII razred)

Podeli.

About Author

Ostavite komentar