„Кроз креативност ти се изрази“

У Музеју Срема отворена је изложба ликовних радова ученика основних школа „Кроз креативност се изрази, шта је култура одлагања отпада ти нам покажи”. Изложба је организована након истоименог конкурса који је расписало Јавно комунално предузеће “Комуналије” из Сремске Митровице. Конкурс је подржан од стране Градске управа за образовање, култуту и спорт, а циљ истог јесте допринети развоју свести о значају збрињавања и правилног одлагања отпада, кроз ликовно изражавање и указивање на правилне и културне навике поступања отпадом. Стручни жири који су чинили Милан Кардаш и Светлана Субашић, донео је одлуку о 3 најуспешнија рада, а творци истих су су пригодно и награђени. Ученик наше школе, Александар Станимировић, је добио похвалу за свој рад.