Прослава „Дечје недеље“ у нашој школи

„Дечја недеља“ под називом „Градимо мостове међу генерацијама за радост сваког детета“ обележена је различитим активностима. Ученици су били веома расположени за дружење као и за разна такмичења. У активностима велики допринос дали су и родитељи ученика којима се овим путем захваљујемо. Током недеље реализоване су следеће активности: уређење паноа на тему „Најбоље ствари у животу су бесплатне“ уз литерарне и ликовне радове, спортска такмичења и квиз на тему „Покажи шта знаш“, маскенбал, дружење са различитим генерацијама (<стронг>у посети школи долазили су и баке и деке), ученици лингвистичке секције направили су „Језичке степенице“ (мали подсетник правилног изражавања), направљена је фото-изложба слика некадшњих и садашњих ученика наше школе, такмичење у прављењу макета моста, такмичење рецитатора, а одржана је и представа под називом „Маша креће у школу“. Победницима закмичења додељени су пригодни поклони у виду књига и слаткиша.

У току „Дечје недеље“ нашу школу посетила је и „Екстерна комисија“ која је извршила вредновање рада школе, а кроз разговор са њима сазнали смо да су били изузетно задовољни активностима које су имали прилике да виде.

Кроз галерију фотографија представљамо вам делић атмосфере.