Прослава „Дечје недеље“ у нашој школи

0

„Дечја недеља“ под називом „Градимо мостове међу генерацијама за радост сваког детета“ обележена је различитим активностима. Ученици су били веома расположени за дружење као и за разна такмичења. У активностима велики допринос дали су и родитељи ученика којима се овим путем захваљујемо. Током недеље реализоване су следеће активности: уређење паноа на тему „Најбоље ствари у животу су бесплатне“ уз литерарне и ликовне радове, спортска такмичења и квиз на тему „Покажи шта знаш“, маскенбал, дружење са различитим генерацијама (<стронг>у посети школи долазили су и баке и деке), ученици лингвистичке секције направили су „Језичке степенице“ (мали подсетник правилног изражавања), направљена је фото-изложба слика некадшњих и садашњих ученика наше школе, такмичење у прављењу макета моста, такмичење рецитатора, а одржана је и представа под називом „Маша креће у школу“. Победницима закмичења додељени су пригодни поклони у виду књига и слаткиша.

У току „Дечје недеље“ нашу школу посетила је и „Екстерна комисија“ која је извршила вредновање рада школе, а кроз разговор са њима сазнали смо да су били изузетно задовољни активностима које су имали прилике да виде.

Кроз галерију фотографија представљамо вам делић атмосфере.

About Author

Ostavite komentar

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.