Ученица наше школе Бојана Брекић нова је митровачка „мала градоначелница“

Осмогодишња Бојана Брекић, ученици другог разреда наше школе, нова је митровачка „мала градоначелница“.

Њој је ову дужност предао досадашњи „мали градоначелник“ Огњен Костић који је градом “руководио” минулих годину дана. „Примопредаји дужности“ у кабинету градоначелника присустовали су начелници неких градских управа, градоначелник Владимир Санадер са сарадницима, новинари, родитељи и том приликом градоначелник Санадер је малим градоначелницима уручио пригодне поклоне. Мали градоначелник се у Сремској Митровици бира трећу годину за редом у склопу литерарног конкурса Градске управе за образовање под називом „Имам право да маштам – ја сам градоначелник“, а ту симболичну титулу добија аутор најбољег рада.

Сремске новине